Адвокат Олексій Шевчук став ведучим нового суспільно-політичного ток-шоу — PRAVO.UA Адвокат Олексій Шевчук став ведучим нового суспільно-політичного ток-шоу — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Адвокат Олексій Шевчук став ведучим нового суспільно-політичного ток-шоу

Адвокат Олексій Шевчук став ведучим нового суспільно-політичного ток-шоу

  • 21.02.2022 11:07

На телеканалі OBOZREVATEL відбулась прем’єра нового соціально-політичного ток-шоу «Особистий доказ» із ведучим Олексієм Шевчуком, адвокатом, партнером АО Barristers. За концепцією програми ведучий запрошує в телестудію на відверту розмову у форматі 1 на 1 відомих державних діячів, лідерів думок та експертів. Нове ток-шоу підіймає соціально важливі теми, що хвилюють на цей момент українську спільноту.

«Особистий доказ – це аналітична оцінка, фаховий юридичний коментар того, що сьогодні відбувається в Україні, які закони та реформи приймаються в нашій державі, як вони діють або чому вони не працюють, – коментує випуск нового проєкту автор та ведучий телепередачі Олексій Шевчук. – Це не просто нова програма у форматі інтерв’ю сам-на-сам, це те, що сьогодні потребує глядач: не мордобої та популізм в прямому ефірі, а конструктивний професійний діалог, доступна інформація на теми, що хвилюють українців».

Зокрема, першим гостем програми став партнер пана Шевчука за адвокатським об’єднанням – відомий адвокат Ілля Новіков, який поділився ексклюзивними подробицями резонансної кримінальної справи, відкритої відносно п’ятого Президента України Петра Порошенка.

У наступному випуску програми гостем студії «Особистий доказ» став Ілля Пономарьов, ексдепутат Держдуми, який свого часу виявився єдиним народним обранцем в російському парламенті, що голосував проти анексії Криму. Темою випуску стала гаряча тема – військова агресія з боку РФ.

Читайте також: Дізнатися про незаконне будівництво та рятувати історичні будівлі можна просто телефоном.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA