Адвокат Investment Lawyer Group Надія Субора візьме участь у програмі стажування юристів у Німеччині — PRAVO.UA Адвокат Investment Lawyer Group Надія Субора візьме участь у програмі стажування юристів у Німеччині — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Адвокат Investment Lawyer Group Надія Субора візьме участь у програмі стажування юристів у Німеччині

Адвокат Investment Lawyer Group Надія Субора візьме участь у програмі стажування юристів у Німеччині

  • 05.06.2024 09:56

Надія Субора, начальник аналітично-правового відділу управління проєктної роботи адвокатського об’єднання Investment Lawyer Group (ILG), візьме участь у багатосторонній програмі стажування для юристів у Німеччині, організаторами якої вже 30-й рік поспіль є Фонд міжнародної правової співпраці (IRZ) спільно з Федеральною палатою адвокатів (BRAK) та Німецькою спілкою адвокатів (DAV).

Програма IRZ проходить у Німеччині всього раз на рік. У 2024 році семінари для учасників програми та стажування у місцевій адвокатській фірмі походитимуть у м. Бонн з 22 серпня до 27 вересня.

У рамках програми українські адвокати поглиблять знання з німецького й європейського цивільного та комерційного права, отримають практичне уявлення про діяльність німецької юридичної фірми та ознайомляться з методами роботи юристів, які там працюють.

Традиційно головною умовою для успішного стажування за програмою IRZ було вільне володіння німецькою мовою включно із володінням юридичною термінологією. Тому претенденти повинні були пройти відповідний тест.

Надія впоралася з тестом відмінно. Адже у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну вимушено прожила у Німеччині два роки, де опанувала німецьку мову та отримала сертифікат В2.

«Стажування у німецькій юридичній фірмі дасть мені змогу набути важливого практичного досвіду, який самотужки українському юристу дуже важко здобути. Адже програма передбачає участь юриста в кожному юридичному процесі – від написання документів до зустрічі з клієнтами, відвідування судових засідань тощо. Я дуже сподіваюся, що здобуті знання допоможуть мені в майбутньому розвивати практику німецького та європейського права в Україні», – зазначила адвокат.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA