Адміністративні штрафи за шкоду довкіллю можуть зрости до 10 разів — PRAVO.UA Адміністративні штрафи за шкоду довкіллю можуть зрости до 10 разів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Адміністративні штрафи за шкоду довкіллю можуть зрости до 10 разів

Адміністративні штрафи за шкоду довкіллю можуть зрости до 10 разів

  • 12.10.2021 12:06

Україну може чекати суттєве збільшення штрафів за заподіяння шкоди довкіллю – до 10 разів.

Кабінет Міністрів України схвалив відповідні зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Запропоновані зміни до КУпАП передбачають посилення відповідальності у сфері охорони природи та використання природних ресурсів.

Збільшення штрафів може становити загалом від 8 до 10 разів. Окрім того, існує пропозиція щодо включення до КУпАП двох нових статей, а саме:

  • 56-1 «Знищення та пошкодження межових, інформаційних та охоронних знаків, квартальних та ділянкових стовпів, протипожежних та природоохоронних аншлагів, шлагбаумів на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду»;
  • 188-57 «Невиконання законних вимог та приписів посадових осіб служби державної охорони природно-заповідного фонду України».

 

Нагадаємо, що раніше Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з представниками правоохоронних органів напрацювали зміни до Кримінального кодексу України в частині посилення санкцій за заподіяння шкоди довкіллю.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA