ADER HABER захистила інтереси міжнародного лідера у сфері харчових та агротехнологій у податковому спорі — PRAVO.UA ADER HABER захистила інтереси міжнародного лідера у сфері харчових та агротехнологій у податковому спорі — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ADER HABER захистила інтереси міжнародного лідера у сфері харчових та агротехнологій у податковому спорі

ADER HABER захистила інтереси міжнародного лідера у сфері харчових та агротехнологій у податковому спорі

  • 12.04.2024 14:48

ADER HABER Law Firm успішно захистила в податковому спорі інтереси компанії, що входить до міжнародного холдингу – лідера у сфері харчових та агротехнологій.

За результатами позапланової перевірки контролювальний орган нарахував компанії суму грошових зобов’язань у розмірі понад700 мільйонів гривень.

Під час розгляду справи в суді адвокати ADER HABER Law Firm спростували твердження контролювального органу. В результаті цього оскаржуване податкове повідомлення-рішення було скасовано, на користь клієнта були стягнуті витрати на правову допомогу.

Над проєктом працювала команда практики податкових спорів ADER HABER Law Firm у складі партнера Тетяни Данільцевої, радника Станіслава Карпова та юриста Вадима Пономаренка.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA