KRBA Team підтвердила лідерство в чемпіонаті з футболу серед адвокатів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Український адвокат №5 » KRBA Team підтвердила лідерство в чемпіонаті з футболу серед адвокатів

KRBA Team підтвердила лідерство в чемпіонаті з футболу серед адвокатів

Рубрика Новини

Національний турнір з футболу «Кубок UNBA 2019», в якому взяла участь 21 команда адвокатів з різних регіонів України, цього­річ проходив 13—14 квітня у м. Дніп­рі. Переможцями турніру стали адвокати-футболісти KRBA Team — команди Всеукраїнської профспілки адвокатів України, яка кілька років поспіль демонструє упевнене лідерство. Поступившись сильному супернику, друге місце турніру посіла команда адвокатів Київської області Evris-Київщина. Бронза дісталася SC Advocates, адвокатській команді зі столиці.

За підсумками турніру, найкращим голкіпером став Іван Прилепський зі збірної команди адвокатів Одеси. Найкращий бомбардир — Дмитро Педенко з команди SC Advocates; найкращий захисник — Юрій Козін з Evris-Київщина. Найкращим гравцем цьогорічного турніру став Юрій Мостовенко, KRBA Team.

Окрім головних нагород, цього року НААУ додала декілька символічних титулів. Так, Кубок ветеранів серед команд, до яких включали гравців від 45 років, здобула збірна команд Харкова, Дніпра, Одеси, Чернігова та Київської області під назвою «Адвокати України 45 плюс». Серед команд, які не вийшли з відбіркового групового етапу, був розіграний кубок Надії. Цей приз отримала команда адвокатів Херсонської області. Кубок Престижу, за який змагалися команди, що не пройшли до чвертьфіналу, отримали адвокати Прикарпаття. Кожна з 21 команди-учасниці отримала пам’ятні знаки про участь у турнірі й медалі. Нагадаємо, Національний чемпіонат з футболу серед адвокатів «Кубок UNBA» відбувається з 2016 року щорічно.