прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » 92 санкції від Великобританії за псевдореферендуми

92 санкції від Великобританії за псевдореферендуми

  • 26.09.2022 18:57

Джеймс Клеверлі, міністр закордонних справ Великої Британії, повідомив про запровадження 92 санкцій у відповідь на проведення російських  псевдореферендумів на території України. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на уряд Великобританії.

“Фіктивні референдуми, проведені під дулом пістолета, не можуть бути вільними або справедливими, і ми ніколи не визнаємо їх результати. Вони відповідають чіткій схемі насильства, залякування, тортур та примусових депортацій на захоплених росією територіях України”, – заявив міністр закордонних справ.

Санкції Великобританії  спрямовані проти тих, хто стоїть за псевдореферендумами, а також проти осіб, які продовжують підтримувати агресивну війну російського режиму. До санкційних списків внесено 33 чиновники та колаборанти, серед них:

  • глава “уряду Херсона” Сергій Єлісєєв,
  • “міністр освіти і науки ЛНР” Іван Кусов,
  • главу “уряду Запоріжжя” Євгеній Балицький,
  • заступник “глави ДНР” Євгеній Солнцев.

Під санкції потрапила агенція IMA Consulting, так зване улюблене піар-агентство путіна, яке і мало керувати публічними кампаніями для просування фейкових референдумів.

Обмеження також торкнулися російської компанії “Гознак”, яка має монополію на виготовлення десятків мільйонів державних документів, в тому числі прискорених паспортів.

У санкційному списку, крім безпосередньо чиновників і колаборантів, також з’явилися нові олігархи: Год Нісанов та Зарах Ілієв (“королі” російської нерухомості, які володіють групою компаній “Київська площа” та контролюють її), Іскандер Махмудов (президент і засновник Уральської гірничо-металургійної компанії), Ігор Макаров (президент і власник міжнародної групи ARETI, великого інвестора в нафтогазовому секторі).

Також обмеження стосуватимуться 23 членів ради директорів та правління “Газпромбанка”, 16 членів наглядової ради й правління “Сбербанка” та його керівництва і 10 керівників “Совкомбанка”.

За даними британського уряду, станом на сьогодні він запровадив санкції проти понад 1200 фізичних та більш ніж 120 юридичних осіб із росії, зокрема понад 120 олігархів, сукупний світовий статок яких, за оцінками, перевищує 130 мільярдів фунтів стерлінгів.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA