7ААС: п’ять правил телефонного спілкування з клієнтами — PRAVO.UA 7ААС: п’ять правил телефонного спілкування з клієнтами — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » 7ААС: п’ять правил телефонного спілкування з клієнтами

7ААС: п’ять правил телефонного спілкування з клієнтами

  • 01.03.2024 16:04

У Сьомому апеляційному адміністративному суді розповіли про п’ять базових правил телефонного спілкування з незадоволеними клієнтами.

Правило 1: почуйте, а потім говоріть

Коли клієнт починає висловлювати своє невдоволення у слухавку, перше, що вам потрібно зробити, — це просто його вислухати. Як правило, завжди знайдеться людина, яка незадоволена вашою роботою, роботою вашої установи чи її співробітників або просто ситуацією в країні.

Навіть якщо ви знаєте, що клієнт не має рації, дайте йому відчути, що його думка та почуття важливі. Завжди залишайтесь професіоналом. Спочатку спокійно вислухайте проблему, з якою до вас звернулись, лише потім пропонуйте її конкретне вирішення.

Правило 2: запасайтеся гумором

Ніщо не розслабляє напружену атмосферу краще, ніж своєчасні усмішка або жарт. Звісно, не потрібно перетворювати невдоволення клієнта на виставу стендапу, але доречний гумор може розрядити навіть найнапруженішу ситуацію. До речі, коли ви усміхаєтеся, ваш голос стає приємнішим. Тож усміхайтеся частіше. Деякі телефонні гуру навіть ставлять навпроти себе дзеркало, щоб бачити вираз свого обличчя та контролювати свою усмішку.

Правило 3: будьте емпатичними

Пам’ятайте, що голос у слухавці — це людина з власними почуттями та проблемами. Подумайте про те, як би ви хотіли, щоб із вами спілкувались у подібній ситуації, і намагайтеся діяти відповідно. Такий підхід допоможе вам краще зрозуміти наявну проблему з боку клієнта, і як наслідок, якісніше і швидше вирішити конфліктну ситуацію.

Правило 4: підтримуйте контроль над розмовою

Іноді незадоволені клієнти можуть бути агресивними або навіть грубими. У таких ситуаціях важливо не втратити контроль над розмовою. Будьте ввічливими, залишайтеся спокійними і не відповідайте на можливі провокації. Не дозволяйте власним емоціям взяти гору над розумом, це може спричинити для вашої установи іміджеві втрати.

Правило 5: завершуйте вашу розмову позитивно

Незалежно від того, наскільки напруженою була ваша розмова з клієнтом, завершуйте її на позитивній ноті. Висловлюйте подяку за витрачені час і терпіння клієнта та підтверджуйте свою готовність допомогти йому вирішити наявні проблеми. Пам’ятайте, що кожна негативна ситуація – це можливість скласти позитивне враження клієнта про вас та про установу, у якій ви працюєте.

Висновок

Отже, ось вони, п’ять правил телефонного спілкування з незадоволеними клієнтами, які можуть полегшити вашу роботу та навіть принести вам трохи задоволення. Пам’ятайте про спокій, емпатію та контроль над ситуацією, і навіть найважчі розмови можуть завершитись продуктивно. Адже якщо ви правильно відреагуєте на проблему клієнта та спробуєте її вирішити — ваша установа отримає лояльного прихильника, який зможе зробити для її позитивної репутації значно більше, ніж будь-яка рекламна кампанія у Facebook або Telegram.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA