600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » 5 років позбавлення волі - вирок ВАКС голові Харківського окружного адміністративного суду

5 років позбавлення волі – вирок ВАКС голові Харківського окружного адміністративного суду

  • 01.02.2023 10:42

Вчора, 31 січня 2023 року, колегія суддів Вищого антикорупційного суду оголосила вирок, яким визнано винною в наданні неправомірної вигоди, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України, голову Харківського окружного адміністративного суду. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратураУ ЗМІ називають ім’я засудженої – Ольга Панченко.

За вироком суду їй призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду судді строком на 3 роки.

У САП нагадують обставини справи: голова суду намагалася вчинити тиск на одну із суддів окружного суду та згодом спробувала її підкупити за ухвалення рішення на користь третіх осіб в адміністративній справі щодо земельного питання.

Її було викрито одразу після передання нею неправомірної вигоди 21 вересня 2020 року в рамках спільної операції детективів НАБУ спільно з СБУ за процесуального керівництва прокурорів САП.

Вирок ВАКС може бути оскаржений впродовж 30 днів із моменту його проголошення.

Зазначимо, що на цей час не відомо з відкритих джерел та повідомлень державних органів, чи обіймає адміністративну посаду і зараз засуджена суддя.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA