34 тисячі грн штрафу за "незаконний продаж електрики" - одесита покарали за платне заряджання ноутбуків — PRAVO.UA 34 тисячі грн штрафу за "незаконний продаж електрики" - одесита покарали за платне заряджання ноутбуків — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » 34 тисячі грн штрафу за "незаконний продаж електрики" - одесита покарали за платне заряджання ноутбуків

34 тисячі грн штрафу за “незаконний продаж електрики” – одесита покарали за платне заряджання ноутбуків

  • 28.11.2022 16:01

Адміністративний штраф у 34 тисячі грн за порушення частини 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності) наклали на одесита Дмитра Осовського, який “незаконно продавав електрику”. Про цей випадок повідомив сайт “Культурометр”.

Зазначається, що у ЖК “Райдужний” під час масштабного блекауту не було жодної можливості зарядити гаджети або скористатися інтернетом. Місцевий мешканець Дмитро Осовський придбав дизельний генератор і у приміщенні свого копі-центру дав можливість усім охочим зарядити смартфони. Але деякі мешканці почали проситися попрацювати з ноутбуками.

Щоб якось “відбити” витрачені кошти на генератор та обмежити кількість охочих посидіти у приміщенні, Дмитро запровадив символічну плату у 50 грн, пояснюють на сайті.

За словами видання, ініціатива “не сподобалася місцевим дільничним”, які склали адмінпротокол та виписали штраф.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA