600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » 22 кандидати продовжують участь у конкурсі на зайняття посади директора НАБУ

22 кандидати продовжують участь у конкурсі на зайняття посади директора НАБУ

  • 17.01.2023 10:43

16 січня 2023 року на дванадцятому засіданні Комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро України було затверджено результати тестування загальних здібностей,  оголошено рейтинг кандидатів за результатами проходження тестувань на знання законодавства та загальних навичок, повідомлено про розгляд скарг та затверджено інформацію про кандидатів, яку буде оприлюднено.

Тестування загальних здібностей 13-14 січня пройшло 49 кандидатів із 50 допущених за результатом попереднього етапу.

Нагадаємо, усього на конкурс було подано 78 заяв від кандидатів. До участі в першому етапі було допущено 74 особи. Після того як 29 і 30 грудня кандидати пройшли тестування на знання законодавства, залишилося 50 претендентів на посаду очільника НАБУ.

Затвердивши загальний рейтинг кандидатів за результатами проходження тестувань на знання законодавства та загальних навичок, Комісія вирішила допустити до наступного етапу конкурсу кандидатів, які розмістились із 1-го по 22-ге місце, оскільки кандидати, які розділили 19-22 місця набрали однакову кількість балів, і відповідно до правил проведення конкурсу також мають бути допущені до наступного етапу конкурсу.

https://t.me/sc_nabu/58

Комісія наголосила, що наступний етап — практичне завдання – буде відбуватися в один день одночасно для всіх кандидатів.

Комісія також доручила робочій групі звернутися з пропозицією до кандидатів подати майнові декларації за 2021 та 2022 роки та оприлюднити інформацію про кандидатів – автобіографії, анкети та майнові декларації з врахуванням вимог законодавства.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA