прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » 16 підприємств групи «Метінвест» подали заяви до ЄСПЛ проти росії через шкоду власності

16 підприємств групи «Метінвест» подали заяви до ЄСПЛ проти росії через шкоду власності

  • 25.10.2022 17:50

Група “Метінвест” Ріната Ахметова та Вадима Новинського  повідомила, що 16 підприємств групи подали заяви до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) проти росії за шкоду, заподіяну росією майну та власності групи в Маріуполі та на інших територіях України з 24 лютого 2022 року.

Зокрема, заяви щодо маріупольських металургійних підприємств подали комбінати «Азовсталь» та ММК імені Ілліча. Понад 10 підприємств групи подадуть аналогічні заяви до кінця цього року.

Група «Метінвест» стверджує, що росія порушує її права відповідно до статті 1 Першого протоколу до Європейської конвенції з прав людини, завдаючи значних збитків та спричинюючи руйнування її активів, позбавляючи групу контролю над її активами, у багатьох випадках фактично позбавляючи групу права власності на активи, а також позбавляючи групу можливості використовувати свої активи з комерційною метою та отримувати дохід.

Тому кожне підприємство групи, яке зазнало збитків унаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну з лютого 2022 року, подає заяву проти росії, щоби притягнути її до відповідальності за руйнування, яких вона завдала активам групи, і вимагає справедливої компенсації за шкоду, заподіяну російською агресією.

Нагадаємо, що раніше співвласник «Метінвесту» Рінат Ахметов подав аналогічну заяву до  ЄСПЛ. Група «Метінвест» підтримує його позов, розглядає заяви своїх підприємств як взаємодоповнювальні та діє у повній координації зі своїм акціонером під час розгляду справ, ідеться в повідомленні.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA