600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українські » 14 млн грн збитків: заступнику начальника та інспектору митного поста на Закарпатті повідомлено про підозру

14 млн грн збитків: заступнику начальника та інспектору митного поста на Закарпатті повідомлено про підозру

  • 20.02.2023 17:24
Рубрика Новини

Заступнику начальника та головному державному інспектору митного поста «Лужанка» повідомлено про підозру. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Слідством встановлено, що митники допустили ввезення з-за кордону незадекларованої техніки орієнтовною вартістю 87 млн грн. Її виявили правоохоронці торік улітку.

Інспектор митниці не провів належне митне оформлення транспортного засобу та дав водієві можливість безперешкодно ввезти в Україну більш ніж три тисячі одиниць техніки. За версією слідства, керівник не забезпечив належну організацію роботи відділу митного оформлення, товар провезли без жодного декларування і сплати необхідних митних платежів на суму понад 14 млн грн.

Заступнику керівника інкримінують службову недбалість (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України), його підлеглому – зловживання владою з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування здійснює шостий слідчий відділ (з дислокацією в м. Ужгороді) територіального управління ДБР.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA