600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » 12 років позбавлення волі - ще один заочний вирок для «судді» з Криму

12 років позбавлення волі – ще один заочний вирок для «судді» з Криму

  • 24.01.2023 17:56
За публічного обвинувачення прокуратури автономії до 12 років позбавлення волі заочно засуджено ще одного кримського суддю, його визнали винним у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України). Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
Як йдеться в повідомленні, прокурори довели, що після окупації півострова у 2014 році засуджений зрадив присязі на вірність народу України та перейшов на бік ворога. Того самого року його призначили на посаду окупаційного судді незаконно створеного Бахчисарайського районного суду Республіки Крим.
Здійснюючи «правосуддя» на підставі російського законодавства, «суддя» притягнув до адміністративної відповідальності заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова за участь у засіданні цього представницького органу кримських татар на півострові.
До цього так звана прокурорка Республіки Крим Наталія Поклонська винесла рішення, яким призупинила дію Меджлісу, бо він нібито підпадає під критерії федерального закону рф  «Про протидію екстремістській діяльності». Своїми діями та рішеннями «суддя» безпосередньо сприяв становленню та зміцненню окупаційних судових органів на півострові, а також надавав допомогу представникам держави-окупанта у переході судової системи України, що діяла в Криму, на здійснення правосуддя за законодавством рф.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA