600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » 1 березня в Києві відкриється Офіс ОЕСР

1 березня в Києві відкриється Офіс ОЕСР

  • 28.02.2023 17:19
Фото: https://www.kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) Матіас Корманн анонсували відкриття Офісу ОЕСР у Києві. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Надзвичайно радий анонсувати відкриття Офісу  ОЕСР у Києві. Офіс дасть змогу координувати нашу спільну роботу у сфері відбудови та відновлення України, одночасно покращуючи реалізацію інструментів, стандартів і рекомендацій ОЕСР в Україні», — сказав Денис Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, посилення взаємодії України та Організації економічного співробітництва та розвитку є одним із ключових пріоритетів для трансформації української економіки та сприяння її глибокій інтеграції у міжнародні ринки. Причому Україна та ОЕСР разом вже досягли важливих результатів у таких сферах, як антикорупційна реформа, вдосконалення податкової системи, інвестиції, «зелена» економіка, підприємництво та конкурентна політика, корпоративне та державне управління, освіта, енергетика та децентралізація. Крім того, як зазначив Денис Шмигаль, важливим кроком із поглиблення співпраці з ОЕСР в антикорупційній сфері стало приєднання України до Робочої групи щодо боротьби з хабарництвом у міжнародних ділових операціях ОЕСР.

Денис Шмигаль також відзначив важливість рішення Ради ОЕСР про надання Україні статусу потенційного члена Організації та започаткування діалогу щодо вступу.

Матіас Корманн підтвердив відкриття офіційного офісу ОЕСР у Києві з 1 березня. Він також відзначив, що Україна навіть під час повномасштабної війни продовжує утримувати керованість, відновлюватися та працювати задля реалізації всіх реформ і побудови кращої та сучаснішої України. За словами генсекретаря, зараз ведеться робота над забезпеченням початкової стадії діалогу щодо подальшого наближення України до стандартів ОЕСР і повноцінного членства в Організації.

Поділитися
Теги ОЕСР

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA