ВРП хоче долучитися до процесу визначення схеми посадових окладів для державних службовців судів — PRAVO.UA ВРП хоче долучитися до процесу визначення схеми посадових окладів для державних службовців судів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП хоче долучитися до процесу визначення схеми посадових окладів для державних службовців судів

ВРП хоче долучитися до процесу визначення схеми посадових окладів для державних службовців судів

  • 09.06.2021 15:42

Вища рада правосуддя ініціювала долучення представників Ради до процесу визначення схеми посадових окладів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя.

Відповідні листи надіслано прем’єр-міністру України та голові Національного агентства України з питань державної служби.

Про це інформує пресслужба ВРП.

У Раді зауважують, що ситуація, яка склалася з оплатою праці працівників апаратів місцевих загальних судів у 2021 році, є вкрай критичною. Наразі частка заробітної плати працівників судів, яка є сталою, не відповідає принципам справедливості й конкурентоспроможності. Підвищити рівень оплати праці працівників апаратів зазначених судів в умовах дефіциту фінансування судової влади за рахунок стимулювальних виплат неможливо. Як наслідок, відбувається відтік кваліфікованих і досвідчених кадрів.

Концепцією реформування системи оплати праці державних службовців, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України 27 травня 2020 року, встановлено, що система оплати праці державних службовців має відповідати, зокрема, таким принципам, як передбачуваність, справедливість, результативність, конкурентоспроможність.

Зокрема, передбачається:

  • підвищення ролі посадового окладу,
  • зниження дискреції керівника на розмір заробітної плати шляхом визначення основної та додаткової часток заробітної плати: основна частка не залежить від рішення керівника та визначає чіткі складники заробітної плати (щонайменше 70 %); додаткова частка залежить від особистого внеску державного службовця в загальний результат роботи шляхом встановлення премії.

Такі додаткові види стимулювальних виплат державним службовцям, як надбавка за інтенсивність праці та надбавка за виконання особливо важливої роботи, скасовуються.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA