Услід за податковою реформою відбудеться реформа митниці — Д. Шмигаль — PRAVO.UA Услід за податковою реформою відбудеться реформа митниці — Д. Шмигаль — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Услід за податковою реформою відбудеться реформа митниці — Д. Шмигаль

Услід за податковою реформою відбудеться реформа митниці — Д. Шмигаль

  • 19.03.2022 11:12

Уряд ухвалив рішення про максимальне спрощення всіх митних процедур. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у відеозверненні 18 березня. Реформа митниці стане наступним кроком спрощень для бізнесу слідом за податковою реформою, яка набула чинності з 18 березня ц.р.

«Ми ставимо за мету створити найшвидшу митницю у світі. Жодних паперів на митниці. Без сплати ПДВ, мита та митних платежів одразу після прийняття та набрання чинності змін до митного та податкового кодексів. За декларативним принципом», — зазначив очільник уряду.

Денис Шмигаль пояснив, що передбачатиме реформа митниці: той, хто хоче залишатися на загальній системі, сплачує лише ПДВ, при цьому таке оформлення має займати щонайбільше 15 хвилин.

«Ті, хто просто хоче везти товар в Україну без будь-якого митного оформлення, — завчасно заповнюйте ВМД декларацію і проїжджайте. Вантажі їхатимуть через кордон без жодних перешкод. Очікуємо, що Верховна Рада якнайшвидше звільнить від мита та ПДВ всі товари, які сьогодні їдуть в Україну», — додав прем’єр-міністр.

Крім того, уряд знімає всі обмеження за програмою «5-7-9%». Як підкреслив Денис Шмигаль, будь-який український бізнес, якому потрібна підтримка, зможе отримати кредит за пільговими умовами.

«Відтепер максимальна сума кредиту збільшується до 60 млн грн. На час воєнного стану та ще місяць після його завершення ставка за кредитами буде 0%. Відсотки за тих, хто хоче вести бізнес, сьогодні буде сплачувати держава», — зауважив глава уряду.

За словами прем’єр-міністра, після воєнного стану відсоткова ставка за цією програмою буде не більш ніж 5%. Прибираються також обмеження, які стосувалися бізнес-плану, робочих місць тощо.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA