Еженедельная газета «Юридическая практика»
Сегодня 19 апреля 2019 года, 23:37

Генеральный партнер 2019 года

Адвокатское Бюро Гречковского - генеральный партнер газеты Юридическая практика в 2015 году
Еженедельная газета «Юридическая практика»

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ PRAVO GARANT ПРОВЕЛА РЕБРЕНДИНГ

Юридична компанія PRAVO GARANT завершила процес ребрендингу, в результаті якого було змінено не тільки «зовнішність», а і концепція надання послуг, в основу якої покладено глибоке дослідження очікувань та побажань діючих клієнтів компанії. Необхідність в таких змінах була викликана, насамперед, змінами в ідеології бізнесу, з еволюцією його основної ідеї та сучасними тенденціями ринку.

Цього року компанії PRAVOGARANT виповнюється 8 років. За цей часрівень професіоналізму та складності завдань, які готові брати на себе наші фахівці, помітно зросли, та старий логотип вже не відповідав тому рівню. Бренд став серйознішим та «виріс» із старого, тісного логотипу. Були переглянуті і основні принципи та цінності компанії, в результаті чого з’явився новий слоган «Wemeanbusiness!», що являється ідіомою та перекладається як «у нас серйозні наміри». Саме цей меседж повною мірою відображає суть оновленого бренду PRAVO GARANT. 

Зміни торкнулися й організаційної структури компанії. В першу чергу, були переглянуті ролі та функції партнерів, чітко сформовані зони їх відповідальності. Крім того, відбувся перерозподіл навантаження поміж юристів, що призвело до значного підвищення продуктивності праці. Також, налагоджено зв’язки, забезпечено більш якісну взаємодію між всіма відділами компанії та запроваджено нову систему контролю якості виконання поставлених клієнтом завдань.

Під нові потреби компанії розроблено власну CRM систему та розпочата робота з її інтеграції у внутрішній робочий процес.Також ведуться завершальні роботи по розробці нового корпоративного  сайту. 

 

№ 16 (1112) от 16/04/19 Свежий номер

Банкротство

№ 16 (1112)
Государство и юристы

Сборные вопросы

Отрасли практики

Защитное поле

РЕПОРТАЖ

Тах точно!

Тема номера:

Вот такие пороги

Ратификация Многосторонней конвенции MLI:

заставит бизнес провести комплексный анализ собственных международных структур

на ведение бизнеса пока сильно не повлияет, поскольку будет применяться не ко всем действующим двухсторонним конвенциям об избежании двойного налогообложения

в ближайшие несколько лет вообще никак не повлияет на бизнес

Ваш собственный вариант ответа или комментарий Вы можете дать по электронной почте voxpopuli@pravo.ua.

"Юридическая практика" в соцсетях
Заказ юридической литературы

ПОДПИСКА