Еженедельная газета «Юридическая практика»
Сегодня 20 апреля 2019 года, 17:23

Генеральный партнер 2019 года

Адвокатское Бюро Гречковского - генеральный партнер газеты Юридическая практика в 2015 году
Еженедельная газета «Юридическая практика»

Міжнародна конференція з комплаєнсу відбудеться у Львові

В рамках проведення 73-го Міжнародного конгресу студентів-правників ELSA відбудеться Міжнародна конференція з комплаєнсу.

У один із днів проведення заходу, а саме 19 квітня 2018 року відбуватиметься Міжнародна конференція з комплаєнсу, на якій практикуючі юристи, представники бізнесу та державних органів будуть обговорювати питання організації запобігання корупційним злочинам у бізнесі, дотримання GDPR і український бізнес.

Під комплаєнсом розуміють частину системи управління/контролю в організації, повязану із ризиками невідповідності, недотримання вимог законодавства, нормативних документів, прав та стандартів наглядових органів, галузевих асоціацій та саморегульованих організацій, кодексів поведінки. Антикорупційні комплаєнс процедури призначені для створення механізму запобігання вчиненню корупційних діянь на підприємствах, а також для убезпечення від негативних наслідків застосування кримінального законодавства до юридичних осіб та їх уповноважених осіб.

Структурно конференція складатиметься із кількох частин: на першій україномовній секції, яка триватиме до обіду спікери будуть представляти свій матеріал у форматі окремих доповідей. Друга англомовна секція буде у форматі двох панельних дискусій, на яких будуть обговорюватися питання становлення інституту викривача корупційних правопорушень, особливості розробки та впровадження антикорупційної програми, особливості внутрішньої кухні компанії: необхідні нововведення із врахуванням кращих комплаєнс-практик іноземних колег.

До проведення конференції залучені представники АО «Сергій Козьяков та партнери», АО «Арцінгер», АО «Василь Кисіль та партнери», NexiaDK, ПАТ «Кредобанк», AXONPartners, AdviceGroup. Підтримку надає ГО «Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу» та YouControl.

Вартість участі в заході – 300 грн., що включає академічну програму, роздаткові матеріали, сертифікати учасників.

Реєстраційна форма доступна за посиланням: https://goo.gl/forms/3umSCHQdPVjwFQyi1.Більше інформації на сторінці заходу у Facebook: https://www.facebook.com/events/815699988637779.

Загальну підтримку організації заходу надає Ексклюзивний партнер ELSAUkraine - АО «Сергій Козьяков та партнери», Генеральний партнер ELSA Ukraine -  АО «Арцінгер», Ексклюзивний медіа партнер ELSA Ukraine – Видавництво «Юридическая практика» та Генеральний медіа партнер ELSA Ukraine – Видавництво «Юргазета».

Для довідки:

Міжнародний конгрес студентів-правників ELSA – це з’їзд представників усіх національних груп ELSA, які впродовж семи днів обговорюватимуть найважливіші питання діяльності організації, підвищуватимуть рівень своїх знань та обмінюватимуться культурним досвідом.

ELSA (TheEuropeanLawStudents' Association) – міжнародна незалежна неполітична та неприбуткова асоціація, що об'єднує студентів-правників та молодих юристів з усієї Європи. Членами організації є більш ніж 50 000 молодіжних лідерів з понад 350 університетів у 44 країнах Європи та Азії.

 

№ 16 (1112) от 16/04/19 Свежий номер

Банкротство

№ 16 (1112)
Государство и юристы

Сборные вопросы

Отрасли практики

Защитное поле

РЕПОРТАЖ

Тах точно!

Тема номера:

Вот такие пороги

Ратификация Многосторонней конвенции MLI:

заставит бизнес провести комплексный анализ собственных международных структур

на ведение бизнеса пока сильно не повлияет, поскольку будет применяться не ко всем действующим двухсторонним конвенциям об избежании двойного налогообложения

в ближайшие несколько лет вообще никак не повлияет на бизнес

Ваш собственный вариант ответа или комментарий Вы можете дать по электронной почте voxpopuli@pravo.ua.

  • Antika
  • АФ «Династия»
"Юридическая практика" в соцсетях
Заказ юридической литературы

ПОДПИСКА