Еженедельная газета «Юридическая практика»
Сегодня 20 апреля 2019 года, 17:46

Генеральный партнер 2019 года

Адвокатское Бюро Гречковского - генеральный партнер газеты Юридическая практика в 2015 году
Еженедельная газета «Юридическая практика»

Tax&Business Talks

Асоціація адвокатів України запрошує Вас на перший податковий форум Tax&Business Talks, що відбудеться 24.11.2017 року в IQ Business Center. Ініціатором та генеральним партнером заходу є компанія КМ Партнери.

 

Cучасна локація, відомі експерти, залучення бізнес-спільноти, зручний майданчик для нетворкінгу, поради реальних податкових практиків, найгарячіші теми, новаторські формати сесій чекають на учасників Першого податкового форуму ААУ Tax&Business Talks.

 

Партнери Форуму: Baker McKenzie - Kyiv, Вдовичен та Партнери, ТОВ Яріч, Соколовський та Партнери, Гончарук та Партнери, Корпорація Amber, Force and Legal Wrights та інші.

 

Захід відбудеться 24.11.2017 в IQ Business Center, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Час проведення:  9:00-18:00

 

Більш детальну інформацію щодо Форуму та можливості реєстрації Ви можете отримати за тел. моб.: (067) 501-56-10, або attryde@uaa.org.ua. Контактна особа – Ірина Аттрайд.

 

Провідні юристи, адвокати, судді, податківці та представники інших державних органів, зупиняться на важливих поточних проблемах у податковій сфері. А найголовніше – кожен виступ відбудеться в формі дискусії з аудиторією та колегами, з ілюстраціями через практичні кейси, судову практику та власний досвід.

 

Поговоримо про:

 

ПДВ – податок, де найбільше змін. Стосовно ПДВ ми вже попереду всієї планети. Чому і як США взагалі без ПДВ? Чому обирається та чи інша модель оподаткування (з ПДВ чи без неї) і чого, відповідно, слід чекати від обраної моделі?

 

Практику кримінальної відповідальності у зв’язку з податками. Кримінальну відповідальність за Податковим кодексом і власне згідно з Кримінальним кодексом. Інститут кримінальної відповідальності для менеджменту – інструмент тиску на бізнес?

Проблемні питання підготовки документації з ТЦУ, враховуючи нові правила (проблеми підготовки описової частини з урахуванням нових вимог, застосування методів, зокрема спеціальних методів для біржових товарів).

 

Революційні зміни, які поки що пройшли майже непоміченими: плата за землю – заміна загальнодержавного податку місцевим, заміна фіксованого с/г податку як загальнодержавного податку єдиним податком 4 групи як місцевим – у чому різниця, проблеми, наслідки.

Податкові перевірки, підстави та порядок їх проведення у 2017 р., стратегії захисту.  Останні тенденції висновків актів перевірок. Як видозмінилися «нікчеми»: тепер податкова визнає, що товар є, але він подарований?  Та про інші актуальні питання.

 

Чекаємо Вас на Форумі!

 

№ 16 (1112) от 16/04/19 Свежий номер

Банкротство

№ 16 (1112)
Государство и юристы

Сборные вопросы

Отрасли практики

Защитное поле

РЕПОРТАЖ

Тах точно!

Тема номера:

Вот такие пороги

Ратификация Многосторонней конвенции MLI:

заставит бизнес провести комплексный анализ собственных международных структур

на ведение бизнеса пока сильно не повлияет, поскольку будет применяться не ко всем действующим двухсторонним конвенциям об избежании двойного налогообложения

в ближайшие несколько лет вообще никак не повлияет на бизнес

Ваш собственный вариант ответа или комментарий Вы можете дать по электронной почте voxpopuli@pravo.ua.

  • Antika
"Юридическая практика" в соцсетях
Заказ юридической литературы

ПОДПИСКА