Еженедельная газета «Юридическая практика»
Сегодня 20 апреля 2019 года, 09:38

Генеральный партнер 2019 года

Адвокатское Бюро Гречковского - генеральный партнер газеты Юридическая практика в 2015 году
Еженедельная газета «Юридическая практика»

Дві команди представлятимуть Україну у Вашингтоні на студентських змаганнях з міжнародного права

З 10 по 12 лютого у Києві відбулись національні раунди міжнародних судових дебатів імені Філіпа Джесапа. Це головна та найбільша за масштабами подія у житті студентів-правників, найбільш амбітного соціальний проек юридичної фірми MarchenkoDanevych, яка підтримує змагання уже сьомий рік поспіль.

Цього року у змаганні взяли участь представники з різних куточків України, в той час як у ролі суддів виступили запрошені з усього світу іноземні гості. Це позитивно вплинуло на динаміку та запеклість протистоянь, які стали ще більш захоплюючі для глядачів та учасників. У протистоянні взяли участь команди, що представляли такі навчальні заклади (перелік у алфавітному порядку):

-          Академія адвокатури України;

-          Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

-          Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

-          Київський університет права;

-          Національний авіаційний університет;

-          Національний університет «Києво-Могилянська академія»;

-          Національний університет «Острозька академія»;

-          Національний юридичний університет імені Ярослав Мудрого;

-          Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;

-          Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;

-          Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

Церемонія нагородження переможців розпочалась вітальною промовою Сергія Пєтухова, заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції та досвідченого джесапера.

В номінації BestOralist (Найкращий Оратор) перемогу здобула Ольга Буженко, студентка Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Нагороду за кращий Memorial(письмову роботу, який готували учасники), отримали одразу дві команди: Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного університету «Києво-Могилянська академія». Переможці отримали нагороди від представників юридичних фірм, що підтримали проект: радника Asters Дмитра Шемеліна, партнера Baker & McKenzie В’ячеслава Якимчука та Олега Марченка від імені MarchenkoDanevych.

Переможницею 22-их національних раундів стала команда Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія» посіли почесне друге місце у змаганнях. ILSA (всесвітній організатор конкурсу) запросила обидві команди представляти Україну на світовому рівні – тепер вже на міжнародних раундах, що пройдуть з 9 по 15 квітня у Вашингтоні, США.

Судові дебати ім. Філіпа Джесапа – це не швидкоплинні змагання, а проект тривалістю у весь рік. Волонтери проекту є невід’ємною частиною успіху змагань. Завдяки їх старанню та самовіддачі було вперше представлено захоплюючу історію перебігу змагань у останні два десятиріччя.

Завдяки плідній діяльності першої Літньої школи Джессапу склад команд, які виступили у національних раундах, поповнили нові обличчя.

Цього року, окрім свого головного спонсора та організатора Marchenko Danevych, змагання заручилися підтримкою кращих юридичних фірм України, а саме Asters, Baker & McKenzie та CMS. Природня «Моршинська», у свою чергу, забезпечила учасників питною водою для відновлення сил між раундами дебатів. Вже більше ніж десятиліття змагання відбуваються на території Вищого господарського суду України.

І хоча деякі з учасників нарешті можуть відпочити, робота над наступним сезоном міжнародних судових дебатів імені Філіпа Джесапа починається вже зараз!

 

№ 16 (1112) от 16/04/19 Свежий номер

Банкротство

№ 16 (1112)
Государство и юристы

Сборные вопросы

Отрасли практики

Защитное поле

РЕПОРТАЖ

Тах точно!

Тема номера:

Вот такие пороги

Ратификация Многосторонней конвенции MLI:

заставит бизнес провести комплексный анализ собственных международных структур

на ведение бизнеса пока сильно не повлияет, поскольку будет применяться не ко всем действующим двухсторонним конвенциям об избежании двойного налогообложения

в ближайшие несколько лет вообще никак не повлияет на бизнес

Ваш собственный вариант ответа или комментарий Вы можете дать по электронной почте voxpopuli@pravo.ua.

  • aequo
"Юридическая практика" в соцсетях
Заказ юридической литературы

ПОДПИСКА