Еженедельная газета «Юридическая практика»
Сегодня 18 февраля 2018 года, 07:19

Генеральный партнер 2018 года

Адвокатское Бюро Гречковского - генеральный партнер газеты Юридическая практика в 2015 году
Еженедельная газета «Юридическая практика»

Дві команди представлятимуть Україну у Вашингтоні на студентських змаганнях з міжнародного права

З 10 по 12 лютого у Києві відбулись національні раунди міжнародних судових дебатів імені Філіпа Джесапа. Це головна та найбільша за масштабами подія у житті студентів-правників, найбільш амбітного соціальний проек юридичної фірми MarchenkoDanevych, яка підтримує змагання уже сьомий рік поспіль.

Цього року у змаганні взяли участь представники з різних куточків України, в той час як у ролі суддів виступили запрошені з усього світу іноземні гості. Це позитивно вплинуло на динаміку та запеклість протистоянь, які стали ще більш захоплюючі для глядачів та учасників. У протистоянні взяли участь команди, що представляли такі навчальні заклади (перелік у алфавітному порядку):

-          Академія адвокатури України;

-          Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

-          Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

-          Київський університет права;

-          Національний авіаційний університет;

-          Національний університет «Києво-Могилянська академія»;

-          Національний університет «Острозька академія»;

-          Національний юридичний університет імені Ярослав Мудрого;

-          Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;

-          Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;

-          Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

Церемонія нагородження переможців розпочалась вітальною промовою Сергія Пєтухова, заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції та досвідченого джесапера.

В номінації BestOralist (Найкращий Оратор) перемогу здобула Ольга Буженко, студентка Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Нагороду за кращий Memorial(письмову роботу, який готували учасники), отримали одразу дві команди: Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного університету «Києво-Могилянська академія». Переможці отримали нагороди від представників юридичних фірм, що підтримали проект: радника Asters Дмитра Шемеліна, партнера Baker & McKenzie В’ячеслава Якимчука та Олега Марченка від імені MarchenkoDanevych.

Переможницею 22-их національних раундів стала команда Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія» посіли почесне друге місце у змаганнях. ILSA (всесвітній організатор конкурсу) запросила обидві команди представляти Україну на світовому рівні – тепер вже на міжнародних раундах, що пройдуть з 9 по 15 квітня у Вашингтоні, США.

Судові дебати ім. Філіпа Джесапа – це не швидкоплинні змагання, а проект тривалістю у весь рік. Волонтери проекту є невід’ємною частиною успіху змагань. Завдяки їх старанню та самовіддачі було вперше представлено захоплюючу історію перебігу змагань у останні два десятиріччя.

Завдяки плідній діяльності першої Літньої школи Джессапу склад команд, які виступили у національних раундах, поповнили нові обличчя.

Цього року, окрім свого головного спонсора та організатора Marchenko Danevych, змагання заручилися підтримкою кращих юридичних фірм України, а саме Asters, Baker & McKenzie та CMS. Природня «Моршинська», у свою чергу, забезпечила учасників питною водою для відновлення сил між раундами дебатів. Вже більше ніж десятиліття змагання відбуваються на території Вищого господарського суду України.

І хоча деякі з учасників нарешті можуть відпочити, робота над наступним сезоном міжнародних судових дебатів імені Філіпа Джесапа починається вже зараз!

 

№ 7 (1051) от 13/02/18 Свежий номер

Уголовное право

№ 7 (1051)
Отрасли практики

Исковое дело

Судебная практика

С незнанием дела

Тема номера:

Временная петля

Частная практика

Расширенное создание

Нужен ли Украине отдельный антикоррупционный суд?

Каждый суд должен быть антикоррупционным

Да, это должен быть отдельный суд первой инстанции

Да, но следует повысить требования к судьям, а избираться они должны на короткий срок, без права повторного избрания

Антикоррупционным должно быть законодательство, тогда название суда не имеет значения

Ваш собственный вариант ответа или комментарий Вы можете дать по электронной почте voxpopuli@pravo.ua.

  • aequo
"Юридическая практика" в соцсетях
Заказ юридической литературы

ПОДПИСКА