Еженедельная газета «Юридическая практика»
Сегодня 24 июня 2018 года, 19:15

Генеральный партнер 2018 года

Адвокатское Бюро Гречковского - генеральный партнер газеты Юридическая практика в 2015 году
Еженедельная газета «Юридическая практика»
← Лента новостей

Приказ, на основании которого осуществляется эвакуация автомобилей, доступен здесь

В связи с тем, что граждане Украины, не говоря уже о СМИ, не могут ознакомиться (текст до сих пор не опубликован) с текстом совместного приказа относительно прекращения административных правонарушений, связанных с нарушением правил остановки и стоянки транспортных средств, который 16 июля с.г. зарегистрирован Управлением юстиции в г. Киеве и на основании которого уже вторую неделю проводится эвакуация транспортных средств, припаркованных с нарушением ПДД, редакция газеты «Юридическая практика» предлагает ознакомиться с указанным текстом приказа, который получила из своих источников.

Рекомендуем обратить внимание на пункт 2.12 данного документа.

Также, предлагаем ознакомиться с ответом на запрос «ЮП» Управления по вопросам ценовой политики исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) с приложением о тарифах на услуги по принудительной эвакуации автотранспортных средств в случае нарушения водителем правил остановки или стоянки.
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУ
ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ
КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

МВС УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ
В МІСТІ КИЄВІ

 


НАКАЗ
м. Київ

16.07.2008


Про затвердження Порядку взаємодії між Головним управлінням МВС України в місті Києві та Головним управлінням транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації щодо припинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з порушенням правил зупинки і стоянки транспортних засобів

Відповідно до статей б 260, 264 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статті 10, пунктів 7 та 21 статті 11 Закону України «Про міліцію», підпунктів 9 та 14 пункту 5 Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 341, рішення Київської міської ради від 15 березня 2007 року № 261/922

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок взаємодії між Головним управлінням МВС України в місті Києві та Головним управління транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо припинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з порушенням правил зупинки і стоянки транспортних засобів (додається).

2. УДАІ ГУМВС України в місті Києві створити постійно діючі групи у складі полку дорожньо-патрульної служби і районних відділів ДАІ ГУМВС України в місті Києві для забезпечення роботи по виконанню цього наказу.

3. Комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтранспарксервіс» та УДАТ ГУМВС України в місті Києві:

3.1. Довести до особового складу УДАІ ГУМВС України в місті Києві та працівників КП «Київтранспарксервіс» Порядок взаємодії між Головним управлінням МВС України в місті Києві та Головним управління транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо припинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з порушенням правил зупинки і стоянки транспортних засобів, та організувати роботу по детальному її вивченню з прийняттям відповідного заліку.

3.2. Провести через засоби масової інформації широку роз'яснювальну роботу серед мешканців та гостей міста Києва щодо змісту Порядку.

3.3. Організувати функціонування інформаційно-диспетчерського пункту для надання необхідної інформації та допомоги учасникам дорожнього руху.

3.4. Обладнати для працівників ДАІ робочі місця в приміщеннях на спеціально обладнаних майданчиках для оперативного оформлення адміністративних матеріалів відносно водіїв, транспортні засоби яких затримано та доставлено.

4. Комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтранспарксервіс» (Поліщук О.М.):

4.1. Для забезпечення виконання нього наказу створити у складі КП «Київтранспарксервіс» постійно діючі мобільні групи та забезпечити їх необхідними матеріально-технічними засобами.

4.2. При необхідності додатково створити на спеціально обладнаних майданчиках належні умови для прийому, зберігання та видачі власникам затриманих транспортних засобів.

5. Наказ Головного управління транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головного управління МВС України в місті Києві від 18 грудня 2007 року № 83/167 визнати таким, що тратив чинність.

6. Наказ довести до особового складу УДАІ ГУ МВС України в місті Києві, працівників Головного управління транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунального підприємства «Київтранспарксервіс».

7. Контроль за виконанням нього наказу покласти на Головне управління транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головне управління МВС України в місті Києві в частині, що їх стосується,

8. Наказ у встановленому порядку зареєструвати в Головному управлінні юстиції у місті Києві.


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Головного управління транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у м. Києві від 16 липня 2008 року № 41/104.


ПОРЯДОК

взаємодії між Головним управлінням МВС України в м. Києві та Головним управлінням транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо припинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з порушенням правил зупинки і стоянки транспортних засобів


І. Загальні положення.

1.1. Цей акт визначає порядок затримання транспортних засобів у разі порушень водіями правил зупинки і стоянки, якщо це загрожує безпеці дорожнього руху або безпеці громадян, і взаємодії Головного управлінням МВС України в місті Києві та Головного управління транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо припинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з порушенням правил зупинки і стоянки транспортних засобів (далі — Порядок).

1.2. Відповідно до статті 10 Закону України «Про міліцію» серед основних обов'язків міліції є забезпечення безпеки громадян, припинення адміністративних правопорушень, вжиття в межах своєї компетенції заходів до їх усунення.

1.3. З метою забезпечення виконання зазначених обов'язків, згідно з пунктом 21 статті 11 Закону України «Про міліцію» міліції надається право затримувати і доставляти у встановленому порядку транспортні засоби для тимчасового зберігання на спеціальних майданчиках чи стоянках.

2. Підстави та порядок затримання транспортного засобу та переміщення його на спеціально обладнані майданчики.

2.1. У разі виявлення випадків залишення водієм транспортного засобу на вулично-шляховій мережі з порушенням встановлених правил зупинки і стоянки, якщо це загрожує безпеці дорожнього руку або безпеці громадян, працівник Державтоінспекції (далі — працівник ДАІ) затримує транспортні засоби для доставлення і тимчасового зберігання на спеціальних майданчиках чи стоянках, якщо іншим чином не можна припинити адміністративне правопорушення.

2.2. Працівник ДАІ через чергового по УДАТ або інформаційно-диспетчерську службу викликає мобільну групу з автомобілем-евакуатором.

2.3. В присутності двох понятих і працівника КП «Київтранспарксервіс», якому передасться транспортний засіб для доставлення на спеціальний майданчик чи стоянку, працівник ДАІ складає протокол огляду і затримання транспортного засобу у 3-х примірниках (додаток № 1), який містить такі відомості:

дату, час, місце порушення і підстави для огляду, затримання та доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку;

посаду, місце роботи, прізвище, ім'я, по батькові та підпис особи, яка приймає рішення про огляд, затримання та доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку;

тип, марку, державний реєстраційний номер, перелік візуальних недоліків та пошкоджень на транспортному засобі, що затримується та доставляється на спеціальний майданчик чи стоянку;

найменування, адресу та номер телефону КП «Київтранспарксервіс», яке здійснює доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку;

адресу місця зберігання транспортного засобу;

посаду, прізвище, ім'я особи, яка виконує роботи з доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку, її підпис;

посаду, прізвище, ім'я особи, яка приймає транспортний засіб на зберігання, її згоду (з особистим підписом) з переліком візуальних недоліків та пошкоджень на ньому;

показники одометра автомобіля — евакуатора до початку руху та при прибутті до спеціально обладнаного майданчика;

фото транспортного засобу (за необхідності).

Протокол огляду та вилучення повинен бути пронумерований типографським способом, зокрема, на ньому має проставлятися серія і номер.

Усі реквізити протоколу огляду та затримання заповнюються розбірливим почерком, українською мовою. Не допускається закреслення чи виправлення відомостей, що заносяться до нього, а також внесення додаткових записів до відповідної його частини після її підписання понятими.

Особа, яка здійснює доставлення затриманого транспортного засобу, опечатує конструктивно передбачені місця доступу в транспортний засіб.

2.4. Доставлення транспортного засобу на спеціально обладнаний майданчик здійснює підрозділ КП «Київтранспарксервіс» за допомогою спеціальних технічних пристроїв автомобілями-евакуаторами.

2.5. Про отримання автомобіля працівник КП «Київтранспарксервіс» ставить підпис в протоколі і отримує 3 примірники протоколу: для чергового по спеціально обладнаному майданчику, для працівника ДАІ і для водія-порушника.

2.6. Після складання працівником ДАІ протоколу, зазначеного у пункті 23 цього Порядку, транспортний засіб за допомогою спеціальних технічних пристроїв завантажується працівниками КП «Київтранспарксервіс» на автомобіль-евакуатор та доставляється на спеціально обладнаний майданчик.

На місці, де знаходився транспортний засіб, працівник КП «Київтранспарксервіс» залишає інформацію для водія (додаток 2).

2.7. Про затримання і доставлення транспортного засобу на спеціально обладнаний майданчик працівник ДАІ негайно повідомляє в чергову частину при УДАІ для обліку та надає необхідну інформацію водію на його звернення.

2.8. У разі, коли водій з'являється на місці правопорушення в момент виконання робіт по завантаженню транспортного засобу, працівник ДАІ не затримує транспортний засіб, а складає адміністративний протокол про порушення правил зупинки і стоянки. При цьому порушення має бути усунуто протягом максимально короткого строку.

У такому випадку, фактично виконані КП «Київтранспарксервіс» роботи (виїзд евакуатора, завантаження, розвантаження транспортного засобу) не оплачуються.

2.9. Затриманий транспортний засіб відповідно до протоколу огляду і затримання транспортного засобу приймається на спеціально обладнаний майданчик черговим з відповідним оформленням прийняття на зберігання та записом у журналі реєстрації і утримується згідно з Правилами зберігання транспортних засобів на автостоянках, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від22 січня 1996 року № 115.

2.10. Водій після отримання інформації з чергової частини УДАІ або від працівника ДАІ (працівника КП «Київтранспарксервіс») про причину затримання транспортного засобу та місце його знаходження звертається до чергового по спеціально обладнаному майданчику.

2.11. На підставі протоколу про огляд та затримання транспортного засобу працівником ДАІ на спеціально обладнаному майданчику складається адміністративний протокол про порушення водієм правил дорожнього ручу та робиться відповідна відмітка у дозволі на отримання автомобіля. До адміністративного протоколу працівником ДАІ додасться 1 примірник протоколу огляду та затримання транспортного засобу.

2.12. Транспортний засіб видасться (повертається) власнику або особі, яка має право на користування цим транспортним засобом, після складання адміністративного протоколу за фактом вчиненого ним порушення Правил дорожнього ручу, отримання дозволу від працівника ДАІ та за умови оплати власником або особою, яка має право на користування цим транспортним засобом, робіт із доставлення та зберігання транспортного засобу згідно з тарифами, затвердженими у встановленому порядку. У разі відмови власників або осіб, які мають право на користування транспортним засобом, від оплати зазначених робіт, транспортний засіб повертається, а кошти стягуються у судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.

Доступ водія до транспортного засобу, який знаходиться на спеціально обладнаному майданчику, здійснюється в присутності особи, відповідальної за її зберігання — чергового цього майданчика,

2.13. Роботи із доставляння та зберігання транспортних засобів, водії яких порушили правила зупинки і стоянки, оплачуються їх власниками або особами, які мають право на користування ними, шляхом перерахування коштів через установи спеціалізованих банків чи Ощадного банку України на рахунок КП «Київтранспарксервіс», або шляхом готівкового розрахунку через касу КП «Київтранспарксервіс», або через паркувальний автомат з допомогою чіп (смарт)-картки, або безпосередньо працівнику КП «Київтранспарксервіс», який виконує зазначені роботи, з оформленням розрахунку через касовий апарат.

2.14. Матеріальну відповідальність згідно з чинним законодавством за збереження та неушкодженість транспортних засобів при їх завантаженні, доставленні до спеціально обладнаних майданчиків та зберіганні на них несе КП «Київтранспарксервіс», яке безпосередньо здійснює зазначені роботи.

2.15. Положення цього Порядку не поширюються на транспортні засоби з номерними знаками дипломатичних установ.


3. Порядок оскарження дій посадових осіб.

3.1. Дії і рішення посадових осіб, пов'язані із виконанням цього Порядку, можуть бути оскаржені до вищестоящого органу (в залежності від підпорядкування) або до суду.

3.2. Розгляд скарг власників транспортних засобів чи осіб, які мають право на користування ними здійснюється відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
Додаток 1

Колір а/м_______________
Спеціально обпаднаний
майданчик________________
м. Київ________________
тел.___________________

до Порядку взаємодії між Головним управлінням МВС України в місті Києві та Головним управлінням транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо припинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням правил зупинки і стоянки транспортних засобів

 


Протокол №
огляду та затримання транспортного засобу

«__»_________________20__ р.


Я, (прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи працівника ДАІ), у відповідності до Порядку взаємодії між Головним управлінням МВС України в місті Києві та Головним управлінням транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо припинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням правил зупинки і стоянки транспортних засобів, з метою припинення адміністративного правопорушення, за адресою: (місто, вулиця, № будинку) о _______ год. _______ хв. «__» ____________ 20___ р. в присутності понятих
1._________________
2._________________

провів огляд та затримання транспортного засобу марки _________________, номерний знак __________, на якому знаходяться шини (б/в, нові)(назва виробника, маркування), диски (б/в, нові) (назва виробника, пошкодження)

При зовнішньому огляді встановлено, що (загальний опис)

Вилучення проведене з метою забезпечення складання протоколу про адміністративне правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 122 КУпАП _________________

Переміщення транспортного засобу здійснюється працівниками КП «Київтранспарксервіс» (посада, прізвище, ініціали)

Показники одометра автомобіля-евакуатора до початку руху_________________Поняті:
1.______________________
2.______________________


Підпис працівника ДАІ________________________


Показники одометра автомобіля-евакуатора при прибутті до спеціально обладнаного майданчика______________

Вказаний транспортний засіб на зберігання прийняв черговий (назва організації, прізвище, підпис)Дозвіл
на отримання транспортного засобу

Результати перевірки на угон_________________

Дозвіл на отримання транспортного засобу надав (посада, прізвище, підпис)


Кошти в сумі______________ за виконані роботи оплачено згідно з (назва документу, серія, номер)

М.П.

Посада____________
Прізвище___________
Підпис____________

 


Транспортний засіб повернено (час, дата, кому, прізвище, підпис)

Посада____________
Прізвище___________
Підпис____________

 
Додаток 2

до інструкції
«до Порядку взаємодії між Головним управлінням МВС України в місті Києві та Головним управлінням транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації щодо припинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з порушенням правил зупинки і стоянки транспортних засобів

 ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ЦІНОВОЇ ПОЛІТИКИ

03057, м.Київ-57,
вул.Смоленська, 6
тел/факс (044) 453-41-90 е-mail: сіnроlіt@kmv.gov.ua

28.08.2006 № 09050/3-1132

на № ________________
——————————————

01019, м. Київ, а/с № 627

Щотижнева професійна газета
«Юридическая практика»

В Головному управлінні з питань цінової політики розглянуто Ваш лист від 1 серпня 2006 року № 36 щодо надання інформації стосовно тарифів на платні послуги з транспортування автотранспортних засобів до спеціально обладнаних майданчиків та повідомляємо наступне.

Рішенням сесії Київської міської ради від 26 вересня 2002 року № 47/207 «Про встановлення Правил благоустрою території, паркування транспортних засобів, тиші в громадських місцях, торгівлі на ринках у м. Києві» затверджені Правила паркування транспортних засобів у м. Києві, якими визначено, що примусове переміщення транспортних засобів застосовується в разі їх залишення водієм за порушення правил зупинки і стоянки. Рішення про примусове переміщення приймає працівник УДАІ, а примусове переміщення транспортних засобів виконується за допомогою спеціальних технічних пристроїв автомобілями-евакуаторами оператора — комунального підприємства «Київдорсервіс».

Цим же рішенням встановлено, що тарифи на платні послуги з транспортування автотранспортних засобів до спеціально обладнаних майданчиків та утримання на них узгоджуються з Головним управлінням з питань цінової політики за поданням оператора.

Враховуючи, що зростання автомобільного транспорту у місті Києві спричиняє перевантаження вулично-шляхової мережі, з метою посилення важелів впливу фінансового характеру на власників транспортних засобів за порушення ними правил зупинки і стоянки запроваджені нові тарифи на зазначені послуги (додаються), якими передбачена диференціація вартості послуг в залежності від типу автомобіля та терміну його експлуатації, тобто в залежності від доходів власника такого автомобіля.

Слід зазначити, що для власників автомобілів ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, ОКА, МОСКВИЧ та ВОЛИНЬ вартість послуги із завантаження та розвантаження автотранспортного засобу на автомобіль-евакуатор залишилась майже

незмінною — 100,00 грн (раніше діяла ціна 96,00 грн), а подання автомобіля-евакуатора — збільшено з 6,30 грн/км до 8,00 грн/км, виходячи із збільшення ціни на паливно-мастильні матеріали і мінімальної заробітної та середньої заробітної плати.

Додаток: на 1 арк. в 1 прим.

З повагою
Начальник В. Яструбинський
ТАРИФИ
на послуги з примусової евакуації автотранспортних засобів в разі порушення водієм Правил зупинки чи стоянки
Категорія автомобіля Об'єм двигуна, см3 (тип автомобіля) Термін експлуатації Найменування робіт Одиниця виміру Тариф, грн (з ПДВ)
І ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, ОКА, МОСКВИЧ, ВОЛИНЬ Незалежно від терміну експлуатації Подання автомобіля-евакуатора на місце розташування транспортного засобу та примусове переміщення спеціальним автомобілем-евакуатором транспортного засобу на спеціально обладнаний майданчик 1 км 8,00
Завантаження та розвантаження автотранспортного засобу на автомобіль-евакуатор 1 автотрансп. засіб 100,00
II ДО 1500 ВКЛЮЧНО Незалежно від терміну експлуатації Подання автомобіля-евакуатора на місце розташування транспортного засобу та примусове переміщення спеціальним автомобілем-евакуатором транспортного засобу на спеціально обладнаний майданчик 1 км 10,00
Завантаження та розвантаження автотранспортного засобу на автомобіль-евакуатор 1 автотрансп. засіб 150,00
III від 1500 до 1800 включно Незалежно від терміну експлуатації Подання автомобіля-евакуатора на місце розташування транспортного засобу та примусове переміщення спеціальним автомобілем-евакуатором транспортного засобу на спеціально обладнаний майданчик 1 км 12,00
Завантаження та розвантаження автотранспортного засобу на автомобіль-евакуатор 1 автотрансп. засіб 170,00
IV від 1800 до 2500 включно До 5 років Подання автомобіля-евакуатора на місце розташування транспортного засобу та примусове переміщення спеціальним автомобілем-евакуатором транспортного засобу на спеціально обладнаний майданчик 1 км 14,00
Завантаження та розвантаження автотранспортного засобу на автомобіль-евакуатор 1 автотрансп. засіб 200,00
V від 2500 до 3500 включно До 5 років Подання автомобіля-евакуатора на місце розташування транспортного засобу та примусове переміщення спеціальним автомобілем-евакуатором транспортного засобу на спеціально обладнаний майданчик 1 км 18,00
Завантаження та розвантаження автотранспортного засобу на автомобіль-евакуатор 1 автотрансп. засіб 240,00
VI більше 3500 До 5 років Подання автомобіля-евакуатора на місце розташування транспортного засобу та примусове переміщення спеціальним автомобілем-евакуатором транспортного засобу на спеціально обладнаний майданчик 1 км 30,00
Завантаження та розвантаження автотранспортного засобу на автомобіль-евакуатор 1 автотрансп. засіб 400,00

Примітка: при збільшенні терміну експлуатації автомобіля застосовуються тарифи на послуги з нижчою категорією

 Комментарии:»

Богдан С

Свежий случай под который меня "загребли"!
РЕКОМЕНДУЮ ВСЕМ НАЧИНАТЬ БОРЬБУ ПОДОБНЫМ МЕТОДОМ!!!

Комунальне підприємство
«Київтранспарксервіс»
(ПН 352107326598)
03151, м. Київ, вул.Молодогвардійська, 9
гр.


01001, м.Київ,
вул. , буд. 01, кв. 01


З А Я В А

про розірвання договору про надання послуг та повернення мені сплаченої грошової суми

Я, , зазначаю, що є водієм та власником транспортного засобу (автомобіля) марки «» (реєстраційний номер АА ВВ).
02 серпня 2008 року орієнтовно о 12-00 годині перебуваючи у м.Києві та припаркував вказаний транспортний засіб біля залізничного вокзалу «Південний» в зоні дії знаку «Р».
Повернувшись приблизно через 5 хвилин до свого транспортного засобу виявив, що мій транспортний засіб заблоковано (а саме заднє ліве колесо).
Одразу після мого прибуття до мене підійшли невідомі особи повідомивши, що вони є співробітниками КП «Київтранспарксервіс» та запропонували мені сплатити за розблокування мого транспортного засобу 100 гривень. Жодні мої доводи та аргументи не знайшли порозуміння у вказаних осіб, а тому я змушений був сплатити вказані кошти після чого мені видали касовий чек про отримання мною послуг з «Блокування та розблокування коліс» (копія додається).

Повідомляю, що мене не було притягнуто компетентними органами до будь якого виду відповідальності за начебто порушення, яке я на думку співробітників Комунального підприємства «Київтранспарксервіс» начебто вчинив. Також мене компетентні органи досі не повідомили про будь-яке порушення мною чинного законодавства України в тому числі і щодо виконання чи невиконання правил дорожнього руху.
Зазначаю, що послуг з «Блокування та розблокування коліс» вказаного транспортного засобу я не замовляв у будь-кого та не потребував. Вищезазначених дій я взагалі не потребував і ні в який спосіб я не замовляв у Комунального підприємства «Київтранспарксервіс». Однак, змушений був сплатити 100 (сто) гривень вказаній організації тільки для того, щоб звільнити своє майно від перешкод у вигляді блокувального пристрою колеса та можливості його вільно використовувати.
Таким чином 02 серпня 2008 року Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» мені насильно нав’язані послуги стосовно «Блокування та розблокування коліс» мого автомобіля у розмірі 100 гривень, що начебто надані мені добровільно та здійснені 02 серпня 2008 року в яких я виступаю споживачем, а Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» виконавцем.
У зв’язку із вищезазначеними діями та моїми поневіряннями завданих моєму здоров’ю Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс», мені заподіяно значної моральної шкоди.

У зв’язку із вищезазначеними діями та моїми поневіряннями завданих моєму здоров’ю Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс», мені заподіяно значної моральної шкоди.
Статтею 21 ЗУ«Про захист прав споживачів», визначено, що порушеннями прав споживачів вважаються, в будь-якому разі порушеними, якщо порушується волевиявлення споживача, надаються послуги, від яких споживач не може відмовитись, а одержати може лише в одного виконавця

Зазначені пункти повністю підтверджують моє безправне становище, щодо послуг наданих мені Комунальнимпідприємством «Київтранспарксервіс» поза моєї волі, яких я ніколи не потребував та не замовляв взагалі
На мої усні звернення та пропозиції до співробітників Комунального підприємства «Київтранспарксервіс» стосовно повернення мені незаконно отриманих від мене коштів не знайшли порозуміння та відповідного їх задоволення.Зазначені у даній заяві обставини можуть підтвердити достатня кількість свідків.

Виходячи з вищенаведеного, керуючись положеннями ст.1-3,5,7,15,18,20,21,29ЗУ«Про звернення громадян», ст.1,10,18,21,22,26 Закону України «Про захист прав споживачів»,ст.ст.8,19,32,40,64,68 Конституції України,-П Р О Ш У
1.Розірвати договір від 02.08.2008 року, що укладений між Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» та гр.предметом якого є надання послуг «Блокування та розблокування коліс» загальною ціною (вартістю) 100гривень;2.Комунальнепідприємство «Київтранспарксервіс» повернути мені кошти сплачені за послуги яких я не замовляв згідно договору від 02.08.2008 року у розмірі 100 (сто) гривень;Додаток:-копія касового чеку від 02.08.2008 року на суму 100 гривень (1 арк.);02 серпня 2008 року


Желаю удачи в борьбе с "ИНОРОДНЫМИ телами"!!!

порядок оскарження

третій розділ, м"яко кажути порадував. тобто вищестоячий орган визначається тим, чиї саме дії ви меєте намір оскаржуватипрацівника КП чи інспектора. Думаю, що тут як в приказці "писав писака....", одним словом - талановито!!! (щоб і в суді можна було сказати, тут треба було не до ГУ ДАІ в м.Києві звертатися зі скаргою а до кер-ва КП...) і позов відповідно подавати до "компетентного суду", не факт що адміністративного...

Присоединяйтесь к обсуждению!

Автор *
E-mail
Текст *
Осталось
из 1000 символов
* - Поля, обязательные для заполнения.

№ 25 (1069) от 19/06/18 Свежий номер

Права человека

№ 25 (1069)
Акцент

ООО, новый закон!

Государство и юристы

Прописать в двух словах

Отрасли практики

Нормирование стандартов

Судебная практика

Властное решение

Создание Высшего антикоррупционного суда — это требование…

времени: только с помощью ВАС коррупционеры понесут справедливое наказание;

органов досудебного расследования, которые надеются, что в ВАС их дела не будут «разваливаться», как в обычных судах;

международных партнеров, которые не видят альтернативных вариантов преодоления коррупции в Украине;

политиков, желающих переложить всю ответственность за эффективность антикоррупционных мер на новый судебный орган.

Ваш собственный вариант ответа или комментарий Вы можете дать по электронной почте voxpopuli@pravo.ua.

  • АФ «Династия»
"Юридическая практика" в соцсетях
Заказ юридической литературы

ПОДПИСКА