Майже 5 000 матеріалів воєнних злочинів рф зібрано через платформу warcrimes.gov.ua  — PRAVO.UA Майже 5 000 матеріалів воєнних злочинів рф зібрано через платформу warcrimes.gov.ua  — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українські » Майже 5 000 матеріалів воєнних злочинів рф зібрано через платформу warcrimes.gov.ua 

Майже 5 000 матеріалів воєнних злочинів рф зібрано через платформу warcrimes.gov.ua 

  • 23.03.2022 14:32

Майже 5 000 матеріалів вже подали українці на єдину платформу збору доказів воєнних злочинів рф warcrimes.gov.ua  — інформує Офіс Генпрокурора.

warcrimes.gov.ua – єдиний доказовий хаб, де акумулюється вся інформація про воєнні злочини рф в Україні. За час його роботи громадяни вже подали 4935 матеріалів доказів воєнних злочинів рф та злочинів проти людяності. І Офіс Генерального прокурора вдячний всім свідомим і небайдужим.

Сьогодні кожен з нас – безцінний свідок, а в недалекому майбутньому – член багатомільйонної команди обвинувачів з народу. Вся країна долучається до збору доказів звірств російських загарбників. Прокуратура, правоохоронні і державні органи, правозахисні і громадські організації, експерти і фахівці, міжнародні інституції, журналісти та звичайні громадяни мають можливість діяти єдиним фронтом щодо документування вчинених російським агресором страшних злочинів.

Принцип роботи єдиної платформи простий – кожен, використовуючи покрокову інструкцію, може швидко, за чітким і зрозумілим алгоритмом подати інформацію з фото та відео про воєнні злочини, свідком чи потерпілим від яких став. Система побудована таким чином, що повністю гарантується конфіденційність, захист персональних даних та збереження доказів.

Важливо, що усі докази мають бути зібрані кваліфіковано та оформлені згідно з міжнародно визнаними стандартами. Прокуратура України вже має «бойовий» досвід роботи з воєнними злочинами. Прокурори знають і вміють використовувати спеціальні механізми, розуміють, яку саме інформацію потрібно консолідувати.

У майбутньому вся зібрана інформація буде використана:

  • Офісом Генпрокурора в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі,
  • в українських судах,
  • під час потенційних спеціальних міжнародних трибуналів,
  • Міністерством закордонних справ у Міжнародному суді ООН,
  • Міністерством юстиції в Європейському суді з прав людини.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA